Kasyna online mają potencjał według miliarderów z USA

Kilka lat temu miliarder Rchard Bronson ten od Virgin Mobile, doszedł do wniosku, że kasyna online to będzie w przyszłości duży sukces. Założył więc firmę oferującą oprogramowanie i reklamę usług hazardowych dla operatorów oraz agencji rządowych, wierząc w to, że uregulowany hazard online , zwłaszcza poker, będzie szybko wprowadzony i zalegalizowany w tych stanach , gdzie budżet się nie dopina.

Bronson widzi potencjał w kasynach online

Bronson szybko zauważył, że wielu bardzo bogatych ludzi w Ameryce jest zainteresowana inwestowaniem w kasyna internetowe. Do swojej firmy udało mu się pozyskać kilku magnatów finansowych jak właściciel Indiana Pacers, mogul developerski i kilku innych. Wszyscy ci ludzie zgadzają się z tym, że hazard online to przyszłość.

Legalizacja hazardu w USA , Miliarderzy są za

Od wielu lat rynek USA był największym rynkiem hazardu online na całym świecie. Od jakiegoś czasu po wprowadzeniu UIGEA, działa raczej w szarej strefie, ludzie grają w kasynach zagranicznych, jednak nie jest to proste, gdyż rząd odciął metody wpłacania pieniędzy, jednak ludzie sobie jakoś radzą. Zagraniczne kasyna jak Bodog czy pokerowe pokoje jak PokerStars zarabiają miliardy dolarów na rynku amerykańskim. Miliarderzy i rodzime firmy uważają, że trzeba to zmienić, trzeba zalegalizować hazard aby rodzime firmy zarabiały pieniądze i rodzima amerykańska gospodarka rosła dzięki hazardowi online. Pionierami jest jak zwykle Nevada i New Jersey a także Delaware, gdzie już zalegalizowano kasyna online.

Donald Trump popierał kasyna online

Jeszcze kilka lat temu , sam Donald Trump uważał hazard online za przyszłość. Chciał wchodzić w ten interes, ale hazard internetowy nie został zalegalizowany a sam Trump został prezydentem USA, więc już raczej nie jest zainteresowany.

Wynn zmienia zdanie

Potentat hazardowy z Vegas, sam Steve Wynn wszedł swego czasu w spółkę z największą stroną pokerową w sieci, PokerStars, jednak później Departament Sprawiedliwości dobrał się do „starsów” , zablokował domenę z końcówką .com, chciał wsadzić do więzienia szefów tego portalu, więc miliarder Wynn wycofał się z tego biznesu, nie chciał ryzykować . Jednak wyraził zdanie, że hazard online powinien zostać uregulowany w USA i zalegalizowany.

Caesars wchodzi w kasyna online i zakłady bukmacherskie

W 2008 roku miliarderzy Leon Black, Joshua Harris and Marc Rowan , właściciele Apollo Global Management, zakupili wielką firmę hazardową Harrah’s, zamieniając ją w Caesars Entertainment, zakup ten nie okazał się bardzo opłacalny mimo, że wydano na niego miliardy dolarów. Panowie, jednak się nie poddają, widzą wielką szansę w hazardzie online, dlatego Caesars ma już swoje kasyno online i zakłady bukmacherskie, miliarderzy mocno w nie inwestują, mając nadzieje, że odzyskają swoje pieniądze i jeszcze zarobią.

Miliarderzy z USA wiedzą, że kasyna online to przyszłość, dlatego w nie inwestują. Legalizacja będzie na pewno, dla graczy szykują się dobre czasy.